Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van különbség a PLED és a...

Van különbség a PLED és a PWRLED között?

Figyelt kérdés
A kérdés az, hogy van e különbség a pled és a pwrled között? A gépház csatlakozóján powerled van írva. Hova kell bekössem a pwrledhez vagy a pledhez?

2017. okt. 29. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hova kell bekötni erre a kérdésre az alaplapod kézikönyve adja meg a pontos választ. Bekötésnél a polaritásra figyelj, a színes vezeték a pozitív.
2017. okt. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az alaplapon mindkettő fel van tüntetve pled is meg pwr led is az alaplap gigabyte h110m-s2h.
2017. okt. 29. 07:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért van az alaplapodon pled és pwrled, mert ha jobban megnézed, akkor látni fogod, hogy az egyik (pld) 2 tüskés, a másik (pwrled) 3 tüskés. Ez azért van, mert a házak gyártói vagy 2 vagy 3 tüskés csatlakozókat raknak a drót végére. A két csatlakozó egyébként ugyanaz. Ha a házadon 2 tüskés csatlakozó van, akkor a pled-be dugjad, ha 3 tüskés, akkor a pwrled-be. Ahogy az előbb írtam, a polaritásra figyel, a színes vezeték a pozitív. A reset és a bekapcsoló vezetékeknél mindegy, hogy hogyan dugod be.
2017. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Nekem is ilyen de a powerled külön van.

2017. okt. 29. 11:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Dugd a PLED-be.
2017. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Újra aktuális a téma, vagyis az új házam csatlakozója a képen láthatóhoz hasonlóan, külön van és nem pl a HDD-LED hez hasonlóan egyben. Hova dugjam be? (Tavaly megmaradt a régi gépházam akkor nem is foglalkoztam a bekötéssel, de most hogy új házam lett jó lenne ha be lenne kötve..) [link]
2018. okt. 22. 20:14
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ezek az alaplapom csatlakozói

2018. okt. 22. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!