Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » LG G4 hátlapi kamera tönkre...

LG G4 hátlapi kamera tönkre ment javítható? Az alkalmazás megnyílik de minden homályos. A telefon van hogy egy pillanatra fókuszál de egy max 1 másodperc.

Figyelt kérdés
Ha megfordítom látom hogy a lézeres fókusz működik. Próbáltam hogy egy közeli tárgyat mutatok a kamerának majd onnét hirtelen egy távolabbit de semmi, miközben így hirtelen mozgattam valami zörgésre lettem figyelmes. Konkrétan zörög valami a teloban. Ha valakinek volt már ilyen az megírná, csak mert nem akarom azt hogy az legyen mint az előző telomnál (s3 volt) hogy elviszem szervizbe ott van két hétig, majd amikor érte mentem megmondták hogy javíthatatlan és kiszámláztak 10 000 Ft-ot.

2017. okt. 30. 16:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!