Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az OUTLOOKhoz kérek segítséget...

Az OUTLOOKhoz kérek segítséget, még eléggé kezdő vagyok, és nem tudom, hogy "egyszerre több" levelet, hogyan tudnék lementeni az outlookból, pl. floppyra?

Figyelt kérdés

Egyenként már megy, de úgy olyan macerás és hosszantartó.

Ami még nehézséget okoz szitén, hogy a web KEDVENCEKET, HOGYAN TUDOM LEMENTENI?

S O S


2010. máj. 30. 17:07
 1/3 A kérdező kommentje:
A megértéseteket és segítségetek várom, mert 70 évemmel csoda amit ez az egész számítástechnika tud nyújtani.
2010. máj. 30. 17:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Outlook az biztosan az Outlook Espress levelezőkliens lesz ugye? Floppy? Milyen régi ez a gép? Évek óta nem építenek a gépekbe floppy meghajtót, CD-DVD író-olvasó van. Ha van azon a gépen USB csatlakozó, akkor pentdrive-ra le lehetne menteni a leveleket.

A Web Kedvencek: milyen böngésző ez? Internet Explorer? Nekem IE8 van, azon van ilyen lehetőség. De többnyire Mozilla Firefox-ot használok.

Csak tanácsként: levelezőkliensnek sokkal jobb a Mozilla Thunderbird, mint az Outlook Espress.

2010. máj. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos, annyira kezdő vagyok, hogy még kérdezni sem tudok.

Bocsi! :-(

2010. jún. 2. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!