Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pentium vagy i? Van különbség?...

Pentium vagy i? Van különbség? Mi az? Mit érdemes vásárláskor nézni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 1. 13:58
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
Nyilván van különbség, az ára és a teljesítménye.
2017. nov. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz a semmit.
2017. nov. 1. 17:07
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Most hiába vered a hisztit, a te kérdésed sem volt pontos.

Most "i" sorozatból is van i3, i5, i7 sőt már i9 is. Azon belül vagy 8 generáció, más általános tulajdonsággal rendelkeznek az asztali és mobil változatok. Pontosan mire vagy kíváncsi? Milyen célból akarsz procit venni?

2017. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat.

Laptopot szertnék venni, de fogalmam sincs mit nézzek rajta, milyet éri meg venni.


Tulajdonképpen neteznék rajta, meg néhány filmet letöltenék, officet használnék,Kb ennyi.


500gb szerintem a minimum, de lehet hogy az egy terrásat is érdemes lenne nézegetni. Van ahol annak hozzá felhő tárhelyet is. Erről se tudok kb semmit.


Valahol olvastam, hogy ezeket az "i"-seket érdemes venni, mert a többi csak vacakol, de fogalmam sincs mit takarhat ez.


Windows is csak jó lenne rajta. Én nem akarok windowst parkolászni rá.


Ahogy nézegettem az ilyan 150 ezernél kezdőik. Igazat megvallva jobban érezném magam ha 120-ból meglenne.

Szerinted milyet vegyek? Mit nézzek rajta? Meddig működnek ezek a mai gépek? Pár év alatt úgy is tönkremennek?

2017. nov. 1. 17:47
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

Hát 120 eFt -ig (de még 150 -ig is) tipikusan ezek konzumer laptopok vannak, amik a gar idő lejárta után random tönkremennek.

Igazából azokhoz amit te írsz, nem kell nagy teljesítmény. Nem kell az i sorozatú processzor sem.

Simán járnál egy használt üzleti modellel.

2017. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm és még egyszer bocsánat a stílusomért.
2017. nov. 1. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!