Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom letolteni legális...

Zsanesz01 kérdése:

Hogyan tudom letolteni legálisan a Wordot?

Figyelt kérdés
Sulihoz kene mert sok ilyen házifeladat szoktott lenni.
2017. nov. 3. 12:35
 1/5 Robivosi ***** válasza:
Ms Wsord, Excel, stb. fizetős progi. Használj helyette Free Office, Libre Office, vagy Open Office progit. mind ingyenes és kompatibilis a Ms Office-al
2017. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha sulihoz, akkor mint diák le tudod tölteni ingyen és hivatalosan is. [link] Adja magát mit hogy kell, csak klikk a linkre. Sőt, igazából ezzel az egész office programcsomagot le tudod tölteni bele értve a word-ot, powerpoint-ot, excel-t, access-t stb...
2017. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem menne, kis részletes gyorstalpaló. Kijelölöd, hogy tanuló/hallgató. Megadod az oktatási azonosítódat (leírja hol találod), születési dátumot és email címet ahova kéred a visszaigazoló levelet. Ez után várd azt a levelet, visszaigazolod regisztrációdat. Lehetséges, hogy lesz még valami amit kihagytam mert egy általad megadott felhasználónevet használ a fiók email címének generálásához és ad egy random jelszót, ezt mint mondtam nem tudom biztosra mert régen csináltam. Ha ezzel megvagy legálisan ennek a fióknak a használatával 5 gépre ÉS (fontos az ÉS szó) 5 okos eszközre tudod telepíteni a programcsomagot (na persze nem mintha ingyenesen leszedhető volna a google play-ből a word meg a többi).
2017. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
((((Egyébként meg, az általában járható út ha torrentről leszeded. Persze nem mondta senki, hogy úgy legális, de végeredményben ugyanúgy egy teljeskörű, korlátoktól mentes office word lesz a vége vagy épp amelyikre szükséged van.)))) (Én ilyet nem mondtam.) :D
2017. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2017. nov. 3. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!