Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HDMI kábel vásárlás?

HDMI kábel vásárlás?

Figyelt kérdés

Sziasztok abban kérném a segítségeteket, hogy hdmi hdmi kábel között van már különbség vagy m1?

Most néztem hogy 1.4 meg 2.0 ugye 4k30fps meg 4k60fps, mondjuk én csak full hdban, ezen kívül van valami különbség?


Azért is érdekelne, mert egy régi hdmi kábelt használok most pc-hez (nem tudom, hogy 1.4 vagy régebbi) megérné ezt is cserélni vagy annyira nem számít?

Illetve van valami preferált márka vagy teljesen m1 hogy kifiaborja gyártja?



2017. nov. 3. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

őőő nem tudom hallottál már erről de:

https://www.youtube.com/watch?v=MjJzibFTaqA


Most oké ennyit nekem nem ér meg, de az olcsóbbak közt van eltérés vagy nincs?:D

2017. nov. 4. 00:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha neked megér 150$-t egy kábel ami gyakorlatilag élsimítást rak a dolgokra, akkor megveheted, de ez teljesen más mint mondjuk egy 1500 ft os meg egy 5000ft os. Igazán az olcsók között nincs érezhető különbség.
2017. nov. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs különbség a kábelek között. A 150$-os is csak azért más mert konkrétan hozzányúl a jelhez. Egyébként nincs semmilyen különbség, még ha analóg jelet továbbítana lehetne filózni, de digitálisnál mind1.
2017. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi! Akkor csak egyet veszek 40ezret +vám +adó... nem ér annyit egy kábel se xD
2017. nov. 4. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!