Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond a fejhallgatóm...

Mi lehet a gond a fejhallgatómmal?

Figyelt kérdés

Van egy Razer Kraken Pro fejhallgatóm (mikrofonnal amit nem használok rajta) ami idáig tökéletesen működött, most viszont elkezdte azt csinálni, hogy amikor bedugom a gépem 3,5 mm-es csatlakozójába és beszélek, vagy hozzáérek a mikrofonjához, akkor visszahallom azt. Eddig azt próbáltam, hogy rákötöm a hozzá kapott hosszabbítót ami különválasztja a mikrofont és a hangszórókat, és csak a hangszórót dugtam be a gépbe, ami valamennyire jó is volt, viszont még 100-as hangerőn is alig hallottam benne valamit (meg persze nem szeretném, hogy egy kilométer kábel ott legyen mellettem)

Ebben az a különös, hogy amikor vettük a laptopot azt mondták, hogy ebbe csak a fejhallgató hangszóró részét lehet bedugni, mivel mikrofont nem tud érzékelni a csatlakozójával (3,5 mm-essel)


2017. nov. 4. 14:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Az is jó lenne ha csak simán le tudnám valahogyan kapcsolni a mikrofonját (csak Win 10-en belül nem tudom ezt hogyan lehet)
2017. nov. 4. 14:52
 2/2 anonim ***** válasza:

A rövid kábelén a jack dugó az 4 részből áll, így a miki is bekötődik, amikor a sztereó aljzatba bekötöd.

Vágd el a fülesen a miki kábelét vagy tegyél fel 3 érintős jack dugót a kábelre...

2017. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!