Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a face-n bent...

Hogyan lehet a face-n bent ragadt,10 eve nem hasznalt profilt megszuntetni, ha se email se jelszo nincs mar hozza?

Figyelt kérdés

Annak idejem nem tudtam, hogy meg kell valakit hatalmazni hogy ha veletlenul kizarodok, akkor tudjak intezkedni.Hogy letezik, hogy van ez a face es NINCS kihez fordulni, mert teljesen szemelytelen? Hogy letezik, hogy pl. 5 ev nem hasznalas utan sem evul el az adatlap es sajat oldalamat nem tudom megszuntetni?! Elnezest, de tehetetlensegemben duhot erzek. Lattam,masok is jarnak hasonlo cipoben, de erdemben senki nem tud segiteni.

Max.annyit, hogy "igy jartal, az ott marad es kesz" Egyszeruen felhabotito ez a vilag. Benyeli az ovatlant es nincs menekves



#Facegond
2017. nov. 5. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi, amivel azonosítani tudod magad, akkor mit vársz? Csak bemondásra nem törölhetnek profilokat, akkor bárki töröltethetné bárkiét valamilyen indokkal. Ha van élő profilod jelentsd a régit, mint fake profilt, esetleg kérd met az ismerőseidet is, hogy ők is jelentsék, akkor esetleg törlik, más megoldást nem látok.
2017. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

epp azt akarom megtudni, milyen feluleten kell jelenteni es igazolni a keresem.Uis szamomra a face egy szemelytelen vmi, ahol erdemben nem kommunikalhatok.

Koszi ha valaszolsz

2017. nov. 6. 23:15
 3/3 Benko608 válasza:
másik faceről jelented valamiért és valszeg letörlik
2018. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!