Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék vásarolni egy...

Szeretnék vásarolni egy laptopot de nem tudom melyik configgal vegyem! Melyikkel lenne tobb fps-em jatekba?

Figyelt kérdés
Core i5-7300HQ GTX 1050Ti 4gb vagy Core i7-7700HQ. GTX 1050. 2 gb ??
2017. nov. 8. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Te laptopon akarsz játszani ? Érdekes elgondolás.
2017. nov. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen laptopon szeretnek jatszani és itt egy laptoprol van szó csak ár külbség van ! Az egyiknel i7 7700Hq gtx 1050 2gb van a masik az kicsit drágább ott pedig i5 7300HQ gtx 1050 ti 4gb ! Tehát itt az a kérdés hogy melyiket vegyem mert az egyiknel erosebb a proci de gyengebb a VGA a masiknal meg pont forditva !
2017. nov. 8. 07:29
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Értettem a kérdést elsőre is, de ha majd meg lesz a laptop, és bőszen püfölöd az asztalt mérgedben, emlékezz arra hogy mit mondott valaki a Gyakorikérdéseken a laptopon való játszásról.

Ostobaság.

2017. nov. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
88%

Teljesen egyet értek red NEXT -el. Ostobaság játékra laptopot venni. Asztaliba majdnem féláron megkapod ugyan azt a teljesítményt, bármikor bővítheted. Olcsóbban, és könnyebben szervizelheted. Laptopba ez a szabadságod nem lesz meg. És ha csak nem valami normális hűtésű, igazi Gamer laptopról van szó, hanem gagyi belépő szintűről. Akkor a hűtéssel is gondjaid lesznek, belassulások, FPS droppok, spontán leállások, stb..


De hogy választ is kapj a kérdésre: Mivel a mai játékok inkább video kártya igényesek, így az első konfig a jobb.

2017. nov. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszike ! Sajnos nekem a munkahelyem az olyan hogy utazok ide oda egy asztalit nem cipelhetek mindenhova :) igy laptopot kell vegyek
2017. nov. 8. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!