Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki eltudja mondani röviden...

Valaki eltudja mondani röviden, hogy mit akar mondani a videókártya ventillátorokkal kapcsolatban? Www.Youtube.com/watch? V=0domMRFG1Rw

Figyelt kérdés

2017. nov. 12. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, el, majd ha be tudod linkelni normálisan a linket. Addig nem igazán fog menni :)
2017. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=0domMRFG1Rw - na jó, kis szórakozás után megfejtettem. Töröltem a nagy "W", "Y", "V" betűt és átírtam picire továbbá a "V" betű előtti szóközt is elhagytam, töröltem. Így már beadta.

A referenciahűtők és egyéni hűtők előnyeit/hátrányait tárgyalja ki. Elmondja, hogy a referenciakártyák hűtése úgy működik, hogy az az egy venti beszívja a levegőt és hátul tolja ki a csatlakozóknál a meleg levegőt így hűtve a cuccot. Ennek előnye az, hogy gyárilag összerakott gépekbe amiknek ált. nincs jó hűtése ez tökéletes választás, meg ha kisebb házad van és kevés házhűtőd van, vagy semmi akkor is jó lehet (utóbbit nem mondja hozzá, de logikusan következik ez a tény is). A másik hűtéstípus, az egyéni azért nem jó, mert túlfűti az előre összeállított gépet mivel a meleg levegőt alul meg felül, nem a csatlakozóknál tolja ki. Viszont alapból az egyéni hűtési megoldások hűvösebben tartják a kártyát így az gyorsabb tud lenni, nagyobb lesz a tuning potenciál is ezáltal. Ami még elmondható, hogy a referenciakártya hűtése hangosabb. Számokat is említett. A referenciakártyák 5-10%-al lassabbak és szintén 5-10%-al melegebbek is. Az egyéni hűtéssel ellátott kártyákat azoknak javasolja akik saját maguknak rakták össze a gépet mivel abban értelemszerűen házventi is van, akár több is, tágasabb. A referenciakártyákat meg azoknak javasolja akik az előre gyártó által összerakott gépbe bővítenének. Nagyon röviden ennyi.

2017. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a választ.Nem vettem észre ,hogy rosszul másoltam be a linket ,és ezért bocsánat.
2017. nov. 13. 10:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Egyébként nem probléma, kitaláltam attól még a linket :D Végtére is válaszolni tudtam :)
2017. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!