Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek megeri ez a...

Szerintetek megeri ez a laptop? Esetleg valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

Lenovo Y700

i7-6700HQ

FullHD

SSD 256

8gb RAM de bovitheto 16gb

NVIDIA GeForce GTX 960M 4GB


Laptop-ra van szuksegem mivel kell vigyem ide-oda szoval asztali gep nem jo... .


2017. nov. 16. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyiért, és hogy mire.


Ez az Y50-70 utódja, az pedig nekem volt, csak jót tudok róla mondani. Nem túl vad, inkább elegáns dizájn, az összeszerelési minőség nagyon rendben volt, hordozhatósága a kategóriatársaihoz mérten egész jó, de persze ha a hordozhatóság az elsődleges, akkor nem ilyen gépet vesz az ember.


200 ezer körül megvenném, annál többet én nem adnék ki érte, mert a GTX 960M már elég régi cucc - gyakorlatilag egy emelt órajelű GTX 860M, az enyémben az volt, már egy éve is érezhetően kompromisszumokat kellett kötni újabb játékok esetén. Az újabb (GTX 1xxx) kártyákkal szerelt laptopok sokat fejlődtek, gyakorlatilag desktop gpu-k ezek, míg a 900-as széria és elődjei mobil, az desktop kártyákhoz képest gyenge modellek.

2017. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szoval jobban megeri vennem egy gtx 1050-est pl? :)

Jateknal csak league of legends-re kene jelenleg. Bar nem tudom kesobb meg mit fogok meg jatszani...

2017. nov. 16. 23:00
 3/3 anonim ***** válasza:
280ért kapsz Dell 7567-et újonnan, 3 év garanciával, 1050es kártyával. Érdemesebb inkább azt venni.
2017. nov. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!