Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véletlen töröltem valamit,...

Véletlen töröltem valamit, amiért nem működik az aero téma, a gépemet nem szeretném újratelepíteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
egyelőre az egyetlen biztos dolog, hogy újratelepítem a windows-t, reimage program is működne, de nem szeretnék sokat fizetni azért a szoftverért, pár oldalon még néztem dolgokat, hátha működnének, ami látszólag legtöbb esetben működött, az az volt, hogy parancssorba beírom, hogy "sfc /scannow", nálam nem működött ez se, csak ennyit írt: "A Windows Erőforrás-védelem sérült fájlokat talált, de nem tudta megjavítani őket." Szerintetek érdemes újratelepíteni a gépem csak emiatt, vagy tudtok adni valami jobb megoldást?

2017. nov. 17. 17:59
 1/4 AntZ ***** válasza:

Csökkentett módban, rendszergazdai parancssorba, másold be az alábbi parancsokat egyenként, futtasd, várd meg ameddig a vizsgálat eléri a 100%-ot:


sfc /scannow

Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth


Ezek sokáig fognak futni. Az utolsó folyamat végén indítsd újra a gépet. Minden egyes hibajavító parancsnak hiba nélkül le kell futnia, vagy ha talál valami hibát, akkor azt megjavítja. Ha hibaüzenettel leáll valamelyik, akkor ott csak az újratelepítés fog segíteni.

2017. nov. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos ez sem jött össze, szóval sajnos újra kell telepíteni a gépem, azért köszi a tanácsot
2017. nov. 18. 16:09
 3/4 AntZ ***** válasza:
Sajnálom, és szívesen!
2017. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kicsit kutakodtam a neten, akinek ugyanazzal a hibával szenved és az előző válasz nem segített, annak ez segíthet: [link]


ha valaki nem beszéli az angolt:

Start->futtatás->regedit->HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Services/Themes

nézzétek meg a "DependOnService"-t, ha valami olyasmi az értéke ennek, hogy "IThemes5.dll", akkor töröljétek az értéket (dupla kattintás, majd a szöveg dobozból a szöveget kitörölni), majd indítsátok újra a gépet, nekem ez segített megoldani a problémát

2017. dec. 21. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!