Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az Acer Swift 3, Lenovo Yoga...

Az Acer Swift 3, Lenovo Yoga 520, és a Hp Pavilion X 360 közül melyik ultrabookot éri meg jobban megvenni?

Figyelt kérdés

#notebook #ultrabook #laptop #HP Pavilion X 360
2017. nov. 17. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2017. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Az ultrabook akkor éri meg, ha semmi más lehetőség nincs. Még a sima laptophoz képest is sok kompromisszum, pedig a laptop is rengeteg mindenben visszalépés egy asztali géphez képest.
2017. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Korika82 válasza:
Engem is érdekelne pedig a válasz... ezeknek a készülékeknek egyre nő az eladásuk, és nem véletlenül van rá kereslet... Nem mindenki akar/tud egy szobába zárva asztali gépnél számítógépezni, ugyanakkor hatalmas előnyként kezeli, ha ugyanazzal az eszközzel tud egy kávézóban/vonaton írni, dolgozni, mint otthon a kanapén kézbekapni és böngészni vagy filmet nézni. Nem mindenkinek bivalyerős gép kell, van akinek a könnyű hordozhatóság és a többfunkciós lehetőség többet ad... hiába van nekem is asztali gépem is, évek óta alig használom... szóval ha valakinek van tanácsa - én főleg a hp és a lenovo között gondolkozom - azt megköszönném...
2017. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha laptopokat nézel, és főleg ha olyan ultrabookot keresel, amelynek 360 fokban kihajtható a képernyője (én ilyet keresek legalábbis), akkor érdemes még ezeket a típusokat is szemügyre venni: HP x360x 13.3, 14, és 15 colos átmérővel, de alternatíva lehet még az Asus Flip széria is. Az Acer Switch csak 180 fokban hajtható ki, vagyis nem tudod teljesen úgy az öledbe venni mint egy táblagépet. Az is fontos lehet, hogy mivel ezek ultrabookok, (gondolom az "ultra vékony, ultra könnyű" kifejezések miatt nevezik őket így), nincs bennük cd-dvd meghajtó- igaz, külön kiegészítőként ez is megvásárolható melléjük.


Én tehát idáig ezek közül szemezgetek:

- Lenovo Yoga 500, 510, vagy 520

- Hp X 360

- Asus Flip sorozat

2017. nov. 20. 08:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Lenovo termékekre csak papíron van garancia, a valóságban nincs. felejtős
2017. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!