Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám letörölni a...

LoL5555 kérdése:

Hogyan tudnám letörölni a "chromesearch. Today" nevezetű programot? / Visszaállítani alapértelmezetté a google-t.

Figyelt kérdés
Amikor az url-be írok be egy szórt, akkor elméletileg a google keresési találatait mutatná, de nálam néhány hete már csak a "YAHOO"-ban hozza be ezeket. Sok honlapon olvastam róla, hogy ez elvileg egy valamilyen programm letöltésével aktiválódik. Egyrészt ezért kérnék segítséget, másrészt meg mikor beállításokban megnéztem, hogy melyik kereső van alapértelmezettre átrakva, akkor a "chromesearch.today" fogadott amit egyszerűen sem a chromeról, sem magáról a PC-ről nem tudtam letörölni+ nem engedi magát szerkezteni sem. Valakinek esetleg van valamilyen tipje?

#chromesearch.today
2017. nov. 20. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld törölni az ADW Cleanerel:

[link]

2017. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!