Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem kapcsol be a Dell Latitude...

Nem kapcsol be a Dell Latitude E6220 laptopom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Játszottam rajta, és egyszer csak kikapcsol, és nem tudom azóta bekapcsolni. Próbáltam töltővel meg akkuval is. A töltés lámpa se világít. Van valami tippetek?

2017. nov. 21. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz a töltő, az akku meg lemerült.
2017. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy. lehet, hogy a bekapcsoláskor volt egy hibaüzenet, hogy nem ismeri meg a töltőt, folytassa? Csak átugrottál felette.
2017. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem, és a töltő meg az akkut is, és tökéletes mindkettő. Amikor játszok eleve nagyon felmelegszik, de most még forróbb volt a gépem. Lehetséges, hogy elolvadt benne valami? (pl: drót) Akkor kapcsolt ki, amikor megmozdítottam. Egy szervízben esetleg meg tudják javítani? Köszönöm a válaszaitokat, előre is!
2017. nov. 21. 22:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Még mindig ragaszkodnék az #1 változatomhoz, távjóslások nélkül.

Elképzelni nem tudom, hogyan és mivel teszteltél le egy Dell töltőt és akkut, hogy azt állítod: jók.

Vidd szerelőhöz.

2017. nov. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!