Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Steam linket megveszem steamen...

Steam linket megveszem steamen kerezstül kiszállítják Magyarországra? És ha igen mennyiért?

Figyelt kérdés
Black Friday miatt venném, most jól le van tolva az ára.

2017. nov. 24. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár régi cikk, eszerint 12,44 euró a szállítás ide:

[link]


Ez még mindig csak 18 euró körül van, és 22 alatt áfamentes, úgyhogy a vámon sem szólhatnak bele (de fennakadhat ellenőrésre) + karácsonyi csúcs miatt idén már aligha kapod meg. Szerintem még így is megéri, eddig 5 euró volt a legjobb leárazás Amazonon, most 5,5 Steamen.


FAQ:

[link]


"A szállítási költség akkor kerül kiszámításra, amikor beírtad a címet a megrendelésedhez. Az összeg függ a szállítási helytől, hogy mely hardver lett megrendelve és összesen hány eszköz volt a megrendelésben."

2017. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Közben én is rendeltem, akit érdekel még:

- Steam link: 5,5€

- Szállítás: 15,8€

2017. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!