Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy ASUS laptopon Windows 10...

Egy ASUS laptopon Windows 10 van gyárilag. Se alaphelyzetbe állítás funkcióval, se USB-ről nem sikerül Windows 7 telepítés az Istenért sem. Tippek?

Figyelt kérdés
Hogy tudom fel rakni a Windows 7 Ultimate (SP1) rendszert végre? Köszönöm előre is.

2017. nov. 26. 10:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Rufus programnál kell valami átállítani arra tippelek nem? Partíció séma mire legyen állítva, meg a fájlrendszer?
2017. nov. 26. 10:36
 2/8 anonim ***** válasza:

Felajánlja alapértelmezetten a megfelelő beállításokat a Rufus.

De ha mégsem, akkor séma: MBR partíciós séma BIOS, vagy UEFI-CMS géphez, fájlrendszer NTFS és 4096 bájt a klaszter méret.

2017. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 lali51 ***** válasza:
Egyáltalán rá lehet tenni? A laptopon támogatott a Windows 7?
2017. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt hogy tudom hogy támogatott rá? Hogy lehet megoldani ezt?
2017. nov. 26. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ASUS oldalán készülék tipus alapján megnézed a specifikációban, hogy milyen oprendszer támogatott.
2017. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, utána nézek, köszi!
2017. nov. 26. 19:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyen gondom nekem is volt.

Asus x550v van nekem.

Próbáltam a win7et, rá is ment, de egy drivert sem tudtam felrakni rá így egy darab vas volt továbbra is.

Nézd meg a billenytyűzet windows gombját.

Ha win 10es akkor a win10 logoja lesz rajta. Ha tamogatja netalán a 7et akkor pedig ez a hullámos win logo van.

Végülis nekem egy haver telepitette fel aki járatos ilyenekben, sajnálatomra a win10t. Jobban örültem volna a win7nek.

2017. nov. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sajnos egy időben voltak olyan laptop kiadások, amire abszolút nem lehetett más op. rendszert feltenni, csak, ami gyárilag rajta volt. Ugyanis ezek egyfajta kooperált kiadások. Ha itt is erről van szó, akkor az elég gáz.
2017. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!