Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Be lehet állítani a Youtube-on...

Be lehet állítani a Youtube-on, hogy egy adott videóból kilépés nélkül lehessen tallózni a hasonló videók között?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy amikor megy az adott video, akkor ha lentről felhúzom a képernyőt, válogathatok a hasonló videók között (oldalra húzva a felugró menüt, ami a videókat tartalmazza). Az egyik telefonon itthon (S8) ez alapból így működik, a másik telefonon (LG) akkor működik így ha külön a beállításokban bekapcsolom a munkaasztalt.

Vettem egy egyszerű Lenovo tabletet, viszont azon sehogy sem tudom ezt beállítani, ki kell lépni teljes képernyős módból és úgy lehet tallózni. Vagy ez attól függ milyen böngésző van az eszközön?

Tudom, hogy ez egy kényelmi szempont csak, de ha valahogy be lehet állítani és tud valaki segíteni, akkor azt előre is köszönöm.



2017. nov. 28. 17:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!