Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tűnik el a kurzor a...

Miért nem tűnik el a kurzor a képernyőről, ha teljes képernyőn nézek filmet?

Figyelt kérdés
Idáig nem csinálta ezt, és nagyon zavaró. Valamikor a tálca se tűnik el, bár arra találtam átmeneti megoldást, hogy a Windows intézőt újraindítom, de kisebb idő múlva megint fennáll a probléma. Hálás lennék a segítségért.

2017. nov. 28. 18:47
 1/6 Dongaben ***** válasza:

Milyen lejátszó?

Amúgy, ha 2x is duplán kattintasz rá, akkor eltűnik. Én sem tudom, miért van ez, de szerencsére már rég találkoztam vele.

2017. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

VLC


Akkor sem tűnik el, ha duplán kattintok.

2017. nov. 28. 18:55
 3/6 Dongaben ***** válasza:
Próbálj meg másik verziót letölteni. Tudom, hogy idejét múlt a "CodecPack", de én még mindig a K-Lite+MPC lejátszó párost használom, és nincs gond semmivel.
2017. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 AkiSan válasza:

Hello!

Ugyanez volt a problémám. Találtam megoldást, remélem tartósan működik majd.


Ha magyar nyelvű a VLC-d:

VLC > Eszközök > Beállítások > Beállítások megjelenítése 'mind'-re állítása > klikk baloldalt a 'Videó' beállításaira > ott állítsd át a Kurzor és Teljesképernyő vezérlő elrejtése X ezred másodperc után értéket valami más értékre (én 500-ra állítőttam) > Mentés gomb

2018. márc. 13. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 AkiSan válasza:
2 újraindítás után még jó volt, mire az ágyba kerültem megint elromlott, hogy r...na meg.
2018. márc. 13. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ki kell tenni jobb oldalra ott eltűnik, nekem is megmarad
2018. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!