Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki tud ajánlani nekem...

Valaki tud ajánlani nekem akkumlátoros hangfalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, valaki tud nekem ajánlani akkumlátoros hangfalat? Néztem Blaupunkt MB10-et valamint JBL-t.

Az a lényeg hogy sík terepen nem túl közel a hangfalhoz is hallható legyen. Fontos hogy akkumlátort is tartalmazzon és ha lehet akkor Bluetoothon is tudjon kommunikálni.Az árról annyit, hogy 100000Ft alatt legyen. Előre is köszi. Azért ragaszkodom az akkumlátorhoz, mert nem csak ott szeretném használni ahol van hálózati áramforrás, konnektor.



2017. nov. 29. 20:12
 1/2 anonim válasza:
Mindenképpen azt javaslom, hogy a JBL termékpalettájáról válassz hordozhtató hangfalat. A JBL Xtreme most nyolcvanezer forintos listaáron kapható, tud aux-on és bluetoothon is kommunikálni, illetve összekapcsolható a többi JBL hordozható hangszóróval is. Inkább szabad tereken szól jól, mint szobában, saját tápegységgel tudod tölteni, 6-8 óraig folyamatosan képes akkumulátorról üzemelni és közben a telefonodat is töltheted róla.
2017. nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :)
2017. nov. 29. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!