Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A youtube ezt az üzenetet...

A youtube ezt az üzenetet írja ki többször 'Egy weboldal lelassítja a böngészőt', ezt mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nem régen frissítette magát a firefox, és azóta nem tudja betölteni rendesen a youtube fiókomat. De, csak egy email címemhez társítva, ami jelenelg a fő fiókom. MInden egyéb fiókból szépen betud lépni, kivétel ezalól a fiók alól, de ez is csak a frissítés óta van. Újra telepítettem a firefoxot, illetve midnen egyéb programot, próbáltam a régi verzióval is, de valami miatt nem megy.

Külföldi oldalakon a facebook-ot gyanusítják, de nekem nincs account-om oda, nem is léptem be erről a gépről, és más sem. Vírus nincs, mert már többször is futtattam a víruskeresőt.

Amikor ezt kiírja, akkor a gép teljesítménye se esik le, hanem csak egyszeráen nem tudja betölteni a videókhoz tartozó időkódokat, illetve a bal oldali feliratkozási panelt.

Mi lehet a gond, és mi lehet a megoldás?

Csak ezzel az egy fiókkal van gond. Ha háromszor rá klikkelek erre az üzenetre, akkor minden máködik amíg nem lépek el az oldalról.



2017. nov. 30. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg törölni a böngészési előzményeket és a sütiket (cookie-kat) , illetve a gyorsítótárat
2017. dec. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy ne Firefox-ot használjál, hanem Chrome-t. Nem is értem, hogy akik a Google kiemelkedő szolgáltatásait(igy pl. a YouTube-t) gyakran használják, miért nem a Google Fiókból indulnak ki és az abban lévő Chrome-t, YouTube-t, DRive-t, gmailt, Google+-t stb. használják. Jobb egy idegen gyártó Firfox-a, mint a Google gyártó Chrome-ja?
2017. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Chrome-al működik, ott nincs semmi gond.


Csak én a firefox-ra értettem a kérdést.


Párhuzamosan szoktam hazsnálni őket, és eddig még nem volt gond ebből, de most lett valami.


A sütik, meg jelszavak, meg előzmények, meg minden beállítás törlése már megtörtént, sőt úgy is néztem, hogy nem töltöttem be a lementett könyvjelzőimet is, de akkor is az egyik fiókommal (a főfiókommal) gond van.

2017. dec. 2. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!