Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem hallanak ha skyperól...

Miért nem hallanak ha skyperól vagy messengerről hívok laptopon?

Figyelt kérdés
Eddig minden rendben ment, ma újretelepítették a gépem, és amikor skypeolok akkor engem hallanak rendesen de én nem hallok semmit
2017. nov. 30. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A skype teszt hívásnál hallod a csaj hangját ?
2017. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mikrofon beállítások?

Webcam driver? (abban van a mikrofon)

Headsettel megy? Próbáltad?

2017. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem magával a skype-al van baj, mert messengerről se hallanak
2017. nov. 30. 22:02
 4/15 A kérdező kommentje:
de én hallom a próbahívásba a csaj hangját
2017. nov. 30. 22:03
 5/15 A kérdező kommentje:
a webcam drivert még nem próbáltam, de a többit igen. Megpróbálom akkor azt is, köszönöm:)
2017. nov. 30. 22:06
 6/15 anonim ***** válasza:
Na de nem arról van szó, hogy te hallod-e! Attól, hogy te hallod a csaj hangját a mikrofonod még lehet rossz.
2017. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Ja most olvastam el, hogy a kiegészítésben már mást állítasz, mint a kérdésben...
2017. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen, kissé zavaros a megfogalmazás az alkérdésnél.

Szerintem ő hallja a másikat, de őt nem hallja más.


A Skype beállítások között a hangnál látszik a mikrofon beállításnál egy potmeter. Ha megkocogtatod a mikrofont, akkor elvileg ott látszódnia kell, hogy rögzít hangot, azaz át tudja vinni.

Nálam ráadásul minden indításnál átállítódik, mert 3 különböző mikrofont is használok (beépített, usb-s, jack dugós) és minden hívás előtt itt tesztelem, hogy működik-e, az aktuális.


Ha a messenger sem múkodik jól, akkor meg driver hiba lehet, vagy a mikrofont kéne cross-checkelni, hogy nem-e azzal van-e gond. ("A" eszközön "A" mikrofon nem megy. "B" eszközön "B" mikrofon megy, akkor megnézni "A" eszközön "B" mikrofont és "B" eszközön "A" mikrofont, hogy megy-e.)

2017. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy keverőben nincs hangerő a mikrofonon, vagy le van tiltva ott.
2017. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Windows hangbeállításokban, a felvétel fülön add meg az alapértelmezett lejátszóeszközt ! (mikrofont)
2017. dec. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!