Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik Windows rakjam fel a...

Melyik Windows rakjam fel a Windows 7-t vagy 8.1-t, a Windows 10 helyett? Nem aktiválom a Windows 7-t vagy a 8.1-t akkor nem tudom használni a számítógépet, vagy mi történik?

Figyelt kérdés

Elegem van a winfos 10-ből.


Én gondolkodom a Windows 10-t leváltani ezek miatt:

1. A start menü tele van hirdetéssekkel reklámokkal.

2. Automatikusan feltelepít alkalmazásokat játékokat Netflix stb.

3. Feltelepíti automatikusan vírusos flash player-t, (ami tele van résekkel én már régóta nem is telepítem fel a gépemre, csak ez a winfos 10).

4. Win 10 eszi jobban a ramot.

5. A 150 Gigából már csak 110 szabad helyem van telepakolja mindennel a rendszert a winfos 10.

6. Azt ajánlják a Fixtv-n mikkor van a winfos 10-n a tavaszi és az őszi nagy frissítés, érdemes újba rakni a hibák és a frissítés szemetei miatt.


Az én gépem el bírja csak tele pakolja mindennel a winfosos 10 g...ci 10.


Gondolkodok a Windows 7-re vissza térek, de azon is gondolkodok a Windows 8.1-re váltok.


Windows 7 is jó választás lenne szerintetek?


A 7 is megszűnik majd a támogatása és a 8.1 is, akkor nem tudom milyen rendszert fogok használni lehet linux.


A Windows 7-t nem aktiválom akkor mi fog történni, nem tudok majd gépezni?


Azért nem akarnám aktiválni nem akarok vírusossal aktiválni, inkább ne legyen aktiválva de akkor legalább nem kerül fel semmi kártevő aktiváló.



2017. dec. 3. 17:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
Kit érdekel milyen oprendszert lopkodsz össze?
2017. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Senkit, és nem ez volt a kérdés.
2017. dec. 3. 18:01
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nekem az egyik általad felsorolt hiba sem jelenik meg Win10 alatt, cserébe korszerűbb rendszer mint a 7 vagy a nagyon durván félresikerült 8.1, és támogatja a DX12-t, ellenben bármelyik másikkal. Tehetsz rá Win7-et, az jobb mint a 8.1, de ez egy visszalépés. Ismerni kell a beállításokat, nem letölteni sok szart ami telerakja a gépedet malware programokkal, és akkor működni fog.
2017. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Miért rossz a windows 8.1?


És ha nem aktiválom a windowst akkor mi történik, nem tudok gépezni majd?

2017. dec. 3. 18:16
 5/26 anonim ***** válasza:
Tipp: Előbb próbáld újratelepíteni a win 10-et. az MS oldaláról letöltött telepítővel. [link]
2017. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Hiába rakom újra a microsoft oldaláról a 10-t, akkor is tele van a startmenü reklámokkal.

Ma megint telepített fel egy játékot az áruházból, az engedélyem nélkül.

2017. dec. 3. 20:41
 7/26 anonim ***** válasza:
mutas már egy képet erről a reklámos startmenüről am én meg se szoktam azt nyitni
2017. dec. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 AntZ ***** válasza:

Mindent el lehet tüntetni belőle így:

https://www.youtube.com/watch?v=596nwWK2uHA&ab_channel=Techn..

Csak a csatlakozás marad (miracast), és a mixed reality portal. Még az áruházat is ki lehet lőni. :)

2017. dec. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

# 7 Bal oldalt van az új játék, a csempés résznél meg hirdetések reklámok: [link]


Hogyhogy ti Windows 10-t ajánljátok?

2017. dec. 4. 11:03
 10/26 anonim ***** válasza:

nálam nincs is B betű:D azt a személyek gombot te se tudod levenni tálcáról?


nekem most olyat csinál, h az asztalon lévő mappákat üresnek mutatja közben mindben vannak fájlok

2017. dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!