Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy milyen rajongói oldalt csináljak instagramra. Szerintetek melyik lenne a jobb? Sorozatos vagy sztáros rajongói oldal?

Figyelt kérdés

A kedvenc sorozatomról vagy a kedvenc szinésznőmről csináljak rajongói oldalt? Szerintetek melyik a jobb? A sorozatért már régóta rajongok, de a szinésznő még csak most lett a kedvenc szinésznőm és érte még csak most kezdtem el rajongani. Eddig a kedvenc sorozatomról akartam, de most elkezdtem rajongani egy szinésznő iránt és elbizonytalanodtam. Viszont a kedvenc sztárjaimmal úgy vagyok, hogy mindig más a kedvencem! És ezért inkább sorozatost csinálnák mert valószínű, hogy pár hónap múlva már más lesz a kedvenc sztárom. De nem tudom. Most melyikről csináljak rajongói oldalt? Megéri így egy sztárról, hogy lehet, hogy pár hónap múlva már nem ő lesz a kedvencem?? Vagy csináljak a sorozatról ami örökre a kedvencem lesz? (Mert sorozatokból mindig ugyan az az 1 a kedvencem. Azt nem váltogatom)

Szerintetek??


(Ja és normális válaszokat kérek. Ne olyanokat, hogy "ez a legnagyobb problémád!?" meg hogy "kit érdekel miről csinálsz" "egyikről se" - ilyen válaszokat nem kérek! Előre is köszönöm! :)



2017. dec. 3. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő fölösleges lesz, mert a kedvenc sztárodról sé sorozatodról már kismilliót csináltak mások.
2017. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem a kedvenc sorozatodról csinálj. Megjérdezhetem melyikről szeretnél csinálni?
2017. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem a kedvenc sorozatodról csinálj. Megkérdezhetem melyikről szeretnél csinálni?
2017. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze! A született feleségekről. Imádom azt a sorozatot. Már régóta rajongok érte és eddig mindig úgy voltam vele, hogy arról szeretnék csinálni. Tudom, hogy már sok rajongói oldal van erről a sorozatról de nem érdekelnek a követők. Csak valahogyan ki akarom élni a rajongásom! :)

Köszi a választ! ;)

2017. dec. 7. 08:55
 5/6 anonim válasza:
100%
Szia! Ha csináltál oldalt a szüli feliknek elmondanád a nevét? 😁
2020. júl. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

5-ös, én a kérdező vagyok, hú de rég írtam ki ezt a kérdést :D

Végül csináltam anno, felraktam 1-2 képet (szó szerint max 2-őt) és utána töröltem, mert addigra már elmúlt a túlzott rajongásom. Persze még mindig szeretem a sorozatot, de az a beteges rajongás ami akkor volt amikor kiírtam a kérdést, nemsokkal később el is múlt, miután néztem más sorozatokat is. Az oldal nevére meg már nem is emlékszem, szóval ha én akarnám se tudnám megtalálni, de köszi, hogy érdeklődtél. :)

2021. febr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!