Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PS3 vagy PS4? Mi a különbség...

PS3 vagy PS4? Mi a különbség köztük?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam rajta, hogy vennék egyet, használtan. Egy PS3-n elfutnának az újabb játékok amit PS4-re adnak ki, vagy ezek így nem kompatibilisek? Esetleg mire figyeljek ha használtan vásárolok?

2017. dec. 4. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ps4-et vegyel. Ha lehetoseged van, akkor abbol is a pro-t.
2017. dec. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Alig van köztük különbség, csak úgy 7 év meg nyolcszoros számítási kapacitás a PS4 javára.

Én értem, hogy nem mindenki lehet technológiai zseni, de egy csepp józan észt, könyörgöm! Ha ugyanazt a szolgáltatást megkapom egy sokkal régebbi és gyengébb eszköztől, akkor ki az az őrült, aki kétszer annyiért megvenné az újabbat?

2017. dec. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

van aki ugyanazért a szolgáltatásért megveszi a sokkal drágább újat, mindegy mi van, lásd iphone... :D (de az egy másik téma :D )

Azért kérdezem, mert nem nagyon értek hozzá, gondoltam jó lenne egy ps, hogy tudjak játszani az újabb játékokkal (mert a gépem egy bf3-at nem visz el, pedig az se mai darab :D)

2017. dec. 4. 10:31
 4/9 anonim válasza:

A Ps3-on nem futnak el az új játékok amiket Ps4-re adnak ki.

De sajnos vissza felé sem kompatibilis, a Ps4 sem futtatja a Ps3-ra kiadott játékokat.

2017. dec. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: Ez így, ebben a formában nem igaz. A PlayStation Now szolgáltatással lehetséges, de az sajnos csak 3 országban elérhető.
2017. dec. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
PS3-on van feltörési lehetőség, magyarul le tudod rajta játszani a torrentről letöltött (nem megvett) játékokat is, az összeset ami PS3-ra megjelent. PS4-re még nincs ilyen lehetőség. Gondoltam szólok, hátha ez a része is érdekel.:)
2017. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez utóbbi mondjuk nem minden PS3-gépnél megoldható, de a legtöbbnél igen. Pl a Super Slim PS3-nál sincs erre lehetőség...
2017. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
engem ps4-nél a sok kbsztt microtransactio bsz fel, de az nagyon
2018. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Az nem a PS4 bűne, minden platformon szinte minden játék tele van velük.
2018. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!