Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az asztali háttér beállításokn...

Az asztali háttér beállításoknál, hogy tudom kitörölni a már nem használt mappákat?

Figyelt kérdés

Windows 8.1 pro-t használok.


Amikor pl. jobb gombal kattintok az asztalon - személyre szabás - asztal háttere - kép helye - listán: olyan mappák is megjelennek amiket már régóta nem használok.


Ezek közül van olyan is amit már kitöröltem, de ebben a listában még midig benne van. Amikor pedig rákattintok véletlenül még pár mp-re be is fagy a gép.


(Lehet az volt a baj hogy úgy állítottam be a háttereket hogy az adott mappában:

jobb gombal kattintottam a képen - beállítás asztali háttérképként.) Talán ezzel a módszerrel volt baj.


Hogy lehet Kitörölni ezeket a nem használt mappákat a listából?



2017. dec. 4. 10:09
 1/1 AntZ ***** válasza:

Írd be futtatásba (windows gomb + R):

cleanmgr

Jelöld ki:

C:

majd rendszerfájlok törlése. Rakj mindenhova pipát, és okézd le, majd fájlok törlése. Sokáig fog futni.

2017. dec. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!