Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 30. 000Ft környékén melyek a...

30. 000Ft környékén melyek a legjobb FEJhallgatók?

Figyelt kérdés
Most egy Razer Tiamat 2.2-t használok, de szeretnék venni egy fejhallgatót, amin maximum egy in-line mikrofon van.Főleg zene hallgatáshoz és filmnézéshez kellene.Nagyrészt otthon és utazás közben használnám.A túlzott magas hangok zavarnak, inkább mély párti vagyok.
2017. dec. 4. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ennyiért tökéletes, + a kábele is cserélhető igény szerint.


Azt hiszem 3 kábel jön hozzá (legalábbis az én M50X-emhez 3 jött, ez csak M40X) egy 1,5m-es, egy spirál, és egy 2,5 vagy 3m-es.

2017. dec. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Kicsit utána néztem az említett márkának és egy webshopban az ATH-WS77 50.000Ft-ról le van árazva 22.000Ft-ra.Arra is érdemes lenne befektetni?
2017. dec. 4. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyiért nem rossz az a fejes, viszont az basszusos. Amit én linkeltem, annak is van egy kevés basszus kiemelése, de stúdió fejhallgató révén próbálja "egészséges" körülmények között tartani a hangokat.


Viszont 22 ezerért nagyon jó vétel. :D

2017. dec. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lesz alkalmam kipróbálni őket, majd az alapján döntök, köszönöm a segítséget, mindegyikre ment a zöld ujj
2017. dec. 5. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!