Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes blogot csinálni...

Érdemes blogot csinálni szerver beállításról?

Figyelt kérdés
Legfőbbként arra gondoltam, hogy nem ilyen VirtualBox-os szerver készítését, hanem fehér IP-vel rendelkező VDS/VPS üzemeltetését. Mármint különböző eredményeket kihozni egy szerverből: VPN, IPTV, VoIP, Router, Torrent, Backup, vagy esetleg játék szerverek elkészítését.

2017. dec. 5. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne egy ilyen blog, de hogy neked megérné-e, azt nem tudom. Sok pénzt valószínűleg nem hozna, legfeljebb szóbeli elismerést, esetleg egy állásinterjúnál is jó pont lehet.
2017. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:
Így igaz, attól függ, hogy te mit tartasz érdemesnek. Érdeklődő bizonyára bőven akadna, kérdés, hogy ez pénzben is nevesíthető keresletet jelentene-e. Egy angol nyelvű változat nyilván növelné az esélyeidet.
2017. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!