Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen gamer széket ajánlanáto...

Milyen gamer széket ajánlanátok egy gerincfájósnak?

Figyelt kérdés

Max kb: 50 ezer


Nagyon gerincfájós vagyok, tartásommal is van baj meg valószínüleg nyitott gerincet is örököltem.

Nem vagyok nagy gamer,kb 5-6 órás gémelésre kéne viszont már meguntam, hogy állandóan fáj gépezés közben a hátam.



2017. dec. 6. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nem nagyon kapsz gamer széket, mert ebben az árfekvésben lévő gamer székek nem másak, mint a legolcsóbb 20-25 ezres irodai székek, bevonva egy kis piros, vagy kék műbőr huzattal.

Ellenben érdemes szétnézni az úgynevezett anatómiai forgószékek között. nem csilivili gamer, nem króm meg bőr, de arra találták ki, pont amire neked kell. Állítható deréktámasz, ülőlap comb alátámasztással, stb.

2017. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi!
2017. dec. 6. 18:55
 3/4 Shaddark ***** válasza:

Én 40 körül vásároltam ebayen, és rendes gamer szék csak nem kellett a márkanévért +150%-or kifizetni.

Ezt vásároltam és maximálisan elégedett vagyok vele.


[link]

2017. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek ment a zöld pacsi :)
2017. dec. 23. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!