Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Videó készre vágásához honnét...

Videó készre vágásához honnét lehet nyersanyagot letölteni?

Figyelt kérdés

25 éve operatőrként és vágóként dolgozom, de szabadidőmben is szívesen vágnék megrendelésre. Természetesen anyagi ellenszolgáltatás fejében.

Létezik olyan oldal, ami ilyen nyersanyagok fel- és letöltésével foglalkozik?


Az érdemi hozzászólásokat köszönöm szépen!



2017. dec. 7. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

nem értem a kérdést, ha 25 éve csinálod, akkor nem gyakorolni akarsz gondolom

ha meg valaki rendel tőled valamit akkor vagy ad nyersanyagot, vagy rögzítened kell


ha meg a szállítást akarok megoldani, akkor esetleg youtubera feltöltöd privátban és a linket megadod a tulajnak, vagy esetleg google drive


vagy mire is van szükséged pontosan?

2017. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

# 1/1:


A gyakorláson már valóban túl vagyok. :D


Valahol régebben olvastam, hogy vannak olyan rekámcégek, akik leforgatják a nyesanyagot (muster), nyilvánossá teszik a neten, aztán forgatókönyv alapján "megpályáztatják" a vágást: Győzzőn a jobbik, akinek aztán kifizetik a munkát.

Természetesen a demo pályamunkát a vágó csak alacsony minőségben küldi vissza, majd a munkadíj kifizetése után nyilvánossá teszi a HD változatot.

Valami hasonlót keresek.


Napközben is ezt csinálom egy tévénél, azaz leforgatom a nyersanyagot, majd megvágom, de éjszaka is szívesen dolgoznék külső cégtől érkező musterrel.

2017. dec. 7. 17:17
 3/3 A kérdező kommentje:

A gyakorláson már valóban túl vagyok. :D


Valahol régebben olvastam, hogy vannak olyan rekámcégek, akik leforgatják a nyesanyagot (muster), nyilvánossá teszik a neten, aztán forgatókönyv alapján "megpályáztatják" a vágást: Győzzőn a jobbik, akinek aztán kifizetik a munkát.

Természetesen a demo pályamunkát a vágó csak alacsony minőségben küldi vissza, majd a munkadíj kifizetése után nyilvánossá teszi a HD változatot.

Valami hasonlót keresek.


Napközben is ezt csinálom egy tévénél, azaz leforgatom a nyersanyagot, majd megvágom, de éjszaka is szívesen dolgoznék külső cégtől érkező musterrel.

2017. dec. 7. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!