Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől megy le alvóba a gép?

Msebi06 kérdése:

Mitől megy le alvóba a gép?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén elment az áram miközben tesóm számítógépezett. Azóta véletlenszerűen alvó állapotba megy a gép és magához is tér, de van hogy újra is indul, de nem hirtelen kikapcsol, hanem szépen leáll ahogy kell, mintha az újraindításra nyomnánk.

Már amúgy is esedékes volt, így újrahúztuk a Windowst (Win10 x64, az egész család ugyanezt a telepítőt használja), BIOS alapbeállítások belőve, CMOS-t is csináltam, de ugyanaz a probléma.

Hardveres baja lehet? Mit nézzek meg még rajta?



2017. dec. 8. 19:59
 1/5 Hominida ***** válasza:
Hardveres hibának néz ki. Az áramszünet sajnos tönkre tud tenni bármilyen elektronikát. Szerintem csak szervizben tudják megtalálni a hibás pontot.
2017. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fejlemény: ma hívott unokatesóm, hogy folyton magától újraindult a gépe, van-e ötletem, hogy mi lehet a gond. Szépen leáll, majd beindul. Újratelepítette, de továbbra is ugyanaz a probléma.
2017. dec. 9. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Először én kipróbálnám másik tápegységgel, hogy azzal is csinálja-e a dolgot.
2017. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már kértem kölcsön, jövőhéten meglesz, majd megírom lett-e változás.
2017. dec. 10. 08:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Még a táp csere előtt letöröltem megint minden drivert, meg a windowsra is jött egy frissítés és azóta jól működik.
2017. dec. 14. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!