Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet-e olyan hüszereket...

Lehet-e olyan hüszereket építeni/vásárolni amelyeket a karunkra vagy bármelyik végtagunkra fel lehet szerelni és efektet bocsájt ki?

Figyelt kérdés

Ezt pontosan nem tudtam megfogalmazni, na se baj itt egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=uqhKTwZJo7c

Ezt most pontra nem tudom hogy az efekteket odavágták vagy ilyesmi vagy tényleges müszerekkel oldották meg.



2017. dec. 9. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2017. dec. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi hogy elmondtad :)
2017. dec. 10. 10:19
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet.


James T. Kirk voltam, sziasztok!

2017. dec. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát... most nem tudom mit higyek
2017. dec. 16. 09:07
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 nem csoda. Annyi eszed sincs, mint egy tál homoknak. :D
2017. dec. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kérlek alá támasztanád valamivel ezt az állításodat ? Vagy csak te is itten szereted ok nélkül inzultálni másokat.
2017. dec. 16. 17:13
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ezt most pontra nem tudom hogy az efekteket odavágták vagy ilyesmi vagy tényleges müszerekkel oldották meg."


Az ugye megvan hogy transformerek sem léteznek? Vagy te az Isla Nublarra is elrepülnèl, hogy jegyet váltsa a Jurassic Worldbe?

2017. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Figyelj ! Az emberiség küldött már embert a holdra, különféle tömegpusztító eszközöket is gyártott amivel városokat pusztított el, gondolom akkor mibe kerülne megépíteni egy olyan kis biz baszt ami ilyen efektet bocsájt ki? Ja meg amúgy tudod vannak olyan videó szerkesztő programok amivel lehet efektelni vagy mit tudjam én minek nevezik, meg amúgy amúgy azt hittem, hogy ez az oldal azért van, hogyha valamit nem tudok itt megkérdezhetem nem azért, hogy idejövök megkérdek valamit és jön egy hozzád hasonló :D
2017. dec. 16. 17:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor most te figyelj! 2017.12.09-én éjjel feltették egy kérdést, amire 8 óran belül megkaptad a választ, erre, 6 nappal később kiemeled. Pontosan miért is? Megválaszolták. Vagy nem értetted a választ? Vagy valamelyik szót belőle? Vagy mi van?
2017. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kiemeltem, kíváncsi voltam más véleményére is
2017. dec. 17. 13:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!