Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha véletlenül letöröltem egy...

Ha véletlenül letöröltem egy fontos mappát a laptopomon, van rá mód, hogy visszakapjam?

Figyelt kérdés
Lomtár nincs, egyből törölte.
2017. dec. 10. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Oprendszer...?


Amugy attol fugg, ha azota irtal mar ra, 0% eselyed van, ha azonnal kinyomtad a gepet, akkor elkepzelheto hogy vissza lehet kaparni a tartalmat.


[link]


Ne telepitsd fel a laptopodra, hanem masik gepre, vedd ki a laptopbol a diszket, tedd at abba a masik gepbe, es ugy probalj meg helyreallitani. Kerj segitseget mindehhez, mert lathatoan nemigen vagy kepben mi miert van.

2017. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Windows 10.

Ezzel próbáltam, de sok más fájlat megtalált, a mappám nem.

2017. dec. 10. 12:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy köszönöm a választ!
2017. dec. 10. 12:42
 4/7 A kérdező kommentje:

Végülis újra le tudom tölteni a mappában levő fájlokat, csak időpocsékolás lesz. Na de mindegy, szerintem ez elúszott.



Esetleg a jövőre nézve: hogy állíthatom be, hogy ha delete-t nyomok, ne véglegesen töröljön mindent, csak a Lomtárba tegye? Mert onnan még én is vissza tudnám állítani.

2017. dec. 10. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:
A mappat nem is fogja megtalalni.
2017. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 CspCsj ***** válasza:

Törlési beállítások:

Lomtár ikonján jobbegérgomb > Tulajdonságok

2017. dec. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!
2017. dec. 12. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!