Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi lenne a...

Szerintetek mennyi lenne a reális ára a használt laptopomnak?

Figyelt kérdés
Idén február környékén vettem egy lenovo ideapad 110et i3 6100u procival, 4gb rammal, 15,6"os kijelzővel és egy AMD R5 430M (2GB)-os kártyával. Igazándiból semmi problémám nem volt és nincs is vele csak szeretnék egy picivel komolyabbra váltani de nem tudom mennyit romlik egy laptop ára kb 1 éves használat után. 150e körül vettem amennyire néztem még mindig ilyen 140-160 között mozog az ára. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2017. dec. 10. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
75-80 ezerert.
2017. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ne szívass már hogy majd a feléért :/ ilyen 100-110 körülire saccoltam
2017. dec. 10. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Ujonnwn kapsz ilyet 120 ert. A tiedben meg egy egy eves hasznalt akksi van, azt sem lesz majd olcso cserelni. Raadasul ezek az olcso laptopok nem hosszu idore vannak tervezve. Aki kicsit ert hozza, nem fog tobbet adni erte.
2017. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van kapsz érte 70-et. Hirdesd meg 60-ra, és licitáljanak.
2017. dec. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig 70-80 reális.
2017. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ne szívass már hogy majd a feléért :/ ilyen 100-110 körülire saccoltam"

Újonnan, garanciával 120 alatt megkapja bárki.

Ráadásul a legtöbb helyen még kamatmentes hitelt is kap rá.

Bár a tárhelyről nem írtál, és ennél az alap gépnél nem lényeges a 2 Gb-os videokártya, de itt szemezgess az új árak között, ehhez lődd be, mennyit vársz érte.

[link]

2017. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KoRn III válasza:

90-et tudsz kérni érte.

Tapasztalatból mondom, hobbim, hogy megveszek valamit, feljavítom és drágábban eladom. Ez a gép egy tucat paraméterű lenovo laptop. Nagyon sokan hirdetnek ilyen tudású gépeket. Garanciád már gondolom elveszett az egy év alatt. Most karácsonykor még jó szezonban vagy, hamar el tudod adni. Ne engedd el 75-80 ért. 95-öt is kérhetsz érte. A többi kommentelő hozzáértéssel írja, és igazuk van, de mindig van aki nem ért hozzá és egy megnyerő szöveggel vagy leírással (aminek minden részlete igaz kell legyen!!) Simán el tudod adni főleg karácsony előtt.. 100-ért és 100 fölött biztosan nem.

2017. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!