Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nintendo switch jatek nemet...

Nintendo switch jatek nemet borito fut-e angolul?

Figyelt kérdés
Talaltam egz hirdetest nemet a csomagolas fog mukodni angolul legalabb?
2017. dec. 13. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
most csak hasamra ütök, de manapság bármilyen gépet veszel, az első kérdése, hogy milyen nyelven akarod futtatni és kidob arabtól, kínaiig 300 opciót. Én vettem már sok dolgot Ausztriában és eddig még sosem volt problémám nyelv beállítással
2017. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Régen édesapám mindig hozott Németországból ps2-es játékokat és angol felirat, menü minden volt, de az alap szinkron németre volt állítva és nagyon nehéz volt visszaállítani angolra. Ezenkívül egyszer rendeltem Lengyelo.-ból egy ps3-as játékot és az csak lengyel illetve cseh felirattal és menüvel rendelkezett. De szerintem bátran vedd meg, ma már kevés az ilyen probléma.
2017. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Vegul megrendeltem es megy angolul :)
2018. jan. 1. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!