Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni hogy az...

XxSkullzxX kérdése:

Tudnátok segíteni hogy az miért van hogy skypvp szerveremen a defa nem tudja kinyitni a free táblát és az ender chestet csak guggolva ez valami bugg vagy levédési hiba?

Figyelt kérdés

2017. dec. 16. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csak a spawn közelében vagy mindenhol?


- Ha csak a spawn közelében (15 blokkon belül) akkor a szerverfájlba (config.yml)vedd le a spawn protectet et 0 ra



Ha ez nem megy akkor ellenőrízd, hogy:


- A defák kaptak e permissiont az ender láfa kinyitása (Ezt nem tom fejből)


- A defák kaptak e permissiont a tábla használatra (essentials.signs.use.*)

2017. dec. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A spawnon !!!! De meg azt is meg szeretnem kerdezni hogy az miert van hogy leesek skypvp n és nem halok meg csak visszarak a spawnra és a cuccom is megmarad!!!
2017. dec. 18. 14:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha a spawnon van ez akkor menj be a szerver mappájába és ott lesz a server.properties fájl. Abba menj bele és a spawn protection értékéd vedd le 0 ra. Ha el akarod veszíteni a cuccaidat leeséskor és halálkor akkor írd be ezt: /gamerule keepInventory false


Ha kell még segítség szólj

2017. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kell segítség nagyon!!!!!!

Meg csináltam ezt amit mondtál!!!

Spawn protection:0 de a default igy se tudja kinyitni a free táblát és az ender chestet a spawn felén nem a másikon pedig ki tudja nyitni ez nem tudom miért van!!!Pls segits!!!!

2017. dec. 18. 17:44
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg azt nem tudnátok nekem meg mondani hogy ha skypvp n meg bedwarson meg stb bárhol leesek és meghalok akkor miért nem a spawnra dob vissza vagy meghalok és miért nem a spawnra dob vissza hanem ahova először bedopott mikor elkezdtuk.??!!! Vlki vlmit tud segiteni pls irjatok!!!
2017. dec. 18. 20:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Spawn átállítáa: Odaállsz ahova akarod az új spant ésbeírod ezeket: /setspawn /setworldspawn és ha bent van a Multiverse Core plugin akkor ezt is: /mv setspawn
2017. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy írtad át a soawn protection t? Csak az értékét vagy kicserélted az egyenlőség jelet is? (Mert az nem szabad) A permissionok hozzá vannak adva a defa ranghoz amiket az első válaszomban írtam?
2017. dec. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen hozzá van adva a default ranghoz meg minden pénzes ranghoz amit mi csinaltunk de így sem működik nem tudom miért van ez??? Vmi bugg vagy nem tom át van állitva a spawn protection 0-ra de igy sem jó a spawn felén!!!!
2017. dec. 19. 07:20
 9/11 anonim ***** válasza:
A levédéshez hozzá van adva a használat, az interakció és a ládakinyitás flag?
2017. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már megoldodott! Most az a probléma hogy ha leesek vagy meghalok akkor nem a spawnra dob vissza hanem a worldbe egy helyre azt hogy kell beállitani hogy oda menjen minenki a halál után???!!
2017. dec. 20. 07:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!