Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani valami nem...

Tudnátok ajánlani valami nem túl drága Ip kamerát kültérre?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz akkor a kamera csatlakoztatva a routerhez működik. De nem tudom, hogy és hova rögzít. Ez az egyik. A másik pedig, hogy élőben gondolom applikációval tudom nézni a képét. Igaz? Vagy felvilágosítana valaki a témában?
2017. dec. 16. 19:58
 1/5 A kérdező kommentje:
és érdekelene, hogy áramforrást honnan kap?
2017. dec. 16. 20:00
 2/5 anonim ***** válasza:

"és érdekelene, hogy áramforrást honnan kap?"

Két módon kaphat:

* vagy van rajta - általában egyenfeszültségű, 12 V-os (DC12V) vagy váltakozó feszültségű, 24V-os (AC24V) bemenet, amire rácsatlakoztathatod a hozzá kapott adapter, amit meg bedugsz egy közeli fali csatlakozó aljzatba

* vagy az Ethernet portján keresztül kap áramot - ehhez a routernél az IP-kamerától jövő UTP-kábelt be kell dugni a hozzá kapott tápfeladó PoE-portjába, a tápfeladó másik Ethernet csatlakozójába be kell dugni a routertől jövő kábelt, illetve adni kell a tápfeladónak tápfeszültséget

* [link]

* [link]


"A másik pedig, hogy élőben gondolom applikációval tudom nézni a képét. Igaz?"

Vagy applikációval, vagy böngészőből, vagy a rögzítőn keresztül.


"De nem tudom, hogy és hova rögzít."

IP-kamerája válogatja. Van ami SD-kártyára rögzít, van ami FTP-tárhelyre rögzít, van ami felhőtárhelyre, van ami helyi hálózaton levő rögzítő (NVR - Network Video Recorder) eszközre.


"Tudnátok ajánlani..."

Mekkora/milyen távol van a megfigyelt terület?

Mennyi a keret rá?

2017. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nagy a terület, kb 10 méteres de kintre kellene és ne túl drága.. Nem kell profi eszköz ami tű éles képet készít csak egy alap amin azért kivehető, hogyha valami mozgás van. Max 20-30 ezret szánnék rá.
2017. dec. 16. 20:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Itthonra kell, 1 kamera elég. Ezért nem szánnék rá túl sokat.
2017. dec. 16. 20:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából olyat szeretnék ami ethernet kábelen keresztül kapja az áramot, és tud emailt küldeni ha mozgást érzékel, tud rögzíteni és éjjelátó legyen.
2017. dec. 16. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!