Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy Genesis headsetet,...

Vettem egy Genesis headsetet, miért nem jó a mikrofon? Mit kellene csinálnom? (4 tűs jack hibaféleség)

Figyelt kérdés

Ezt a headsetet a tescoban vettem ma délután. Mikor tettem volna be a gépbe semmit nem írt ki. A honlapon semmi Driver amivel telepíthetni lehetne. Itt a főoldalon a link róla [link]


Na most én olvastom az oldalon a Support részleget és ezt írták:


A 4 tűs Jack nemcsak a fejhallgatóra küld jeleket, hanem egy bemeneten is támogatja a mikrofont. Ennek következtében nincs szükség másik kábel csatlakoztatására, különösen a mikrofon számára, mint a két mini jack jack fejhallgató kimenet esetén.


Ebben nem tudom ki hisz, ki nem.. Valaki tudna segíteni mit tegyek ez ügyben?



2017. dec. 19. 21:34
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Külön driver csak USB csatlakozós fejhallgatókhoz kell, mivel azokban beépített "hangkártya" van.


A jack csatlakozós dolgokat csak be kell dugni - és egyből működnek.


Ha asztali géped van, akkor a fejhallgató részének működnie kellene, a 4-tűs csatlakozó miatt a mikrofon lehet problémás, - oda egy elosztó kellhet, ha a számítógépben nem 4, hanem 3-tűsek az aljzatok.


Például:

[link]

2017. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, köszi. De valami egyszerűbb nincs?
2017. dec. 20. 06:37
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Ha hallod rajta a lejátszott hangokat, akkor működik.

(a mikrofon a sok-tűs csatlakozó miatt elosztót igényelhet)


Ha nincsenek hangok, akkor másik géppel vagy telefonnal is kipróbálnám, - ha ott sem hallasz semmit, akkor vidd vissza.

2017. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CspCsj ***** válasza:

Kimaradt:

A gépen eddig működött a rákötött fejhallgató vagy hangszóró?

Ha ez újonnan szerzett gép, vagy újonnan telepített Windows, akkor talán csak a hangkártya programja (driver) nincs telepítve.

Jó aljzatban próbálod használni? (zöldes=hang, pirosas=mikrofon)

2017. dec. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!