Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam és miért?

Melyiket válasszam és miért?

Figyelt kérdés
Kettő telefon van amit szeretnék az egyik egy Samsung Galaxy S8 a másik pedig egy iPhone 7. Mindig is Androidom volt és kérdésem, hogy ti melyiket vennétek és miért hosszabb távra?! Most volt ez az iPhonos akkumlátor gyengítés és emiatt egyre jobbam eltávolodtam tőle.

2017. dec. 26. 03:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem android jobb mivel ott teljesítmény is van iPhonel meg csak aksi jó és ha zárolja a telót akkor alaplap csere szokott lenni ami a telefon ára, szerintem Samsung jobb
2017. dec. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az S8 többet nyújt nem feltétlen jobb de jovőbe mutatóbb ügye a kép arány, nincsennek kávák, nagyobb felbontás(amire nem feltétlen van szükség),always on display...stb sok kényelmi funkció

Szerintem nagyon szep és gyors is.


De az iphonokat jóval tovább támogatják.

Teljesítményben nem hiszem, hogy lenne nagy különbség.

2017. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi most vettunk egy s8 es egy s8 plus telefont. Kb. 1 honapja van meg es teljesen elegedett vagyok vele. Neztuk az iphone 8-at es az x-et is. Az s8 sokkal szebb mindkettonel es azt irtak, hogy jobb is. Iphonba nem tudsz rakni memoriakartyat, a samsungba igen. Nekem amugy is unszimpatikus az iphone es akik veszik altalaban azok is.
2017. dec. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!