Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a gépet, (vagyis processzor...

Ez a gépet, (vagyis processzorának ghz-ét) felhúzni?

Figyelt kérdés

Én ezt nagyon komolyan gondolom, nagyon sok mindent megnéztem, ha nem lehet biztos nem fogom erőltetni, de szeretném tudni lehet e, mert nem lenne rossz :D


Minden info ami szerintem megosztok:

Telepített memóriám(Ram): 6GB

64bit es

Videókártya: NVIDIA GeForce GT 610

Teljes merevlemez tárhely:233GB

Szabad: 70GB (persze szívesen szabadítanék fel! De úgy gondolom ez simán elég)

Számítógép: ACPI x64-based PC


Nah és a lényeg!:

Processzor: AMD Athlon II x2 260

Kettő magos (x2)

Alapból 3.20Ghz, de mindenki azt mondja, hogy 3.80 ra is simán fel lehet húzni, én nem akarom addig, hisz szerintem a hűtés nem bírná, ezért kértem segítségül a AIDA64 et...

5 percig futtattam a testet. alapból 12%-17% a processzor használat.(persze felugrott 100% ra)

alapból olyan 28-36 C fokos. Az első 1 percbe ment felfelé, aztán 51 foknál megállt, lentebb ment 47 környékére, ott is maradt.

Itt egy kép a testről:


[link]

(Ha az a link nem lenne jó:)

[link]



Kb. olyan 3.40 re akarnám csak, az szerintem benne lenne a 80 fok alatt.

Nagyon köszönöm a válaszokat!



2017. dec. 28. 21:50
 1/4 T/Z ***** válasza:
45%

Minek akarod ezt tuningolni?


A GT610-es az nem videokártya, az csak egy "képmegjelenítő eszköz" olyan alaplapokhoz, aminek nincs képkimenete.


Nemcsak a processzor a kevés ott, hanem játékra alkalmas videokártya is hiányzik.

2017. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél... Elfut a csgo, fallout 3, sims 4, insurgency hibátlanul FULL HD-n!! Ha ezt a videókártyámat így leszólod, mit mondtál volna az előző gt 220 höz :D még azzal is simán elvoltam. Bocs haver, de a válaszod ilyen piros kéz kategória :/
2017. dec. 28. 22:10
 3/4 BIGamer5623 válasza:
Vannak hozzá különféle programok az overclock-oláshoz plusz itt egy: [link]
2017. dec. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BIGamer5623 válasza:
Ja és itt egy oldal ahol le írják hogy hogyan kell ezt csinálni: [link]
2017. dec. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!