Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudok letölteni Lenovo...

Honnan tudok letölteni Lenovo Ideapad 320-hoz TouchPad drivert?

Figyelt kérdés
Már több helyen is néztem, sehol nem találtam olyat ahol működne is, win 7-hez kellene.
2017. dec. 30. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem adtál meg pontos típust, így a terméktámogatási oldal

* [link]

legelső találata szerint

* [link]

kellett konstatálni, hogy meghajtóprogram csak Windows 10 hez van:

* [link]


A Synaptics és az Elan szerint drivert a laptop gyártója ad ki:

* [link]

* [link]


Esetleg más Lenovo-termékhez készült driver:

* [link]

például:

* [link]

2017. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is, Intel vagy AMD chipset? Kell az alaplap típusa hozzá, ezt a legegyszerűbb úgy kideríteni, hogy telepíted a CCleaner takarítót. Ott lesz minden a fejlécében.

A Lenovo Solution Center a terméktámogatás, azzal is le lehet tölteni, futtasd le. Kell lennie rajta.

2017. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én éppen két napja cseréltem Radeon HD Graphics videókártya drivert AMD-s laptopon, mivel a Windows Update jelezte, de letölteni nem tudta. Windows7 64 bites kellett hozzá. Regisztráció kell hozzá.
2017. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!