Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha Spotify-n nem vagyok...

Sissi királyné kérdése:

Ha Spotify-n nem vagyok előfizető, akkor hogy nézzek meg egy teljes albumot?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemrégtöltöttem le a Spotify Music app-ot, és csak ingyenesen használom. Elsőnek meg akartam nézni egy albumot, rámentem az első dalra, aztán arra, hogy összes keverése, elindult az első dal, de aztán hamarabb továbbmentem volna következő dalra, de akkor egy teljesen más szám jött be. Gondolo ez reklám lenne azoknak, akik az ingyenes verziót használják. De aztán megint továbbmentem, és megint és megint, és egyszer sem volt vége ennek a "reklámnak", vagyis sosem jött a kiválasztott albumból egy dal sem. Akkor megpróbáltam azt, hogy a dalokat összeszedtem egy lejátszási listába, vagy nem tudom, itt minek hívják :D. Elindítottam, és ment a következő dal, aztán megvártam, hogy vége legyen (tehát most nem ugrottam a következőre), és akkor jó dal jött, de aztán ugrottam, és nem. Ezért arra gondoltam, hogy visszamegyek az albumba, de amikor ugye rámentem az összes keerésére, de akkor újra ugyanaz a dal folytatódott, ami reklám vagy nem tudom. És legalább alul ki tudnám törölni, hogy utánna legalább egy dal elindítsak, de nem tudom. Ez az ingyenesek sorsa, vagy lehet valamit csinálni? Köszi a megértést, hogy ennyire nem értek hozzá :D és a válaszokat is!

2017. dec. 30. 15:29
 1/1 anonim válasza:
Szia, ez az ingyenesek sorsa...:D sokáig én sem fizettem elő. Így egy lejátszási listából csak random tudod hallgatni a zenéket, nem te választod h melyiket..sőt nem is viheted tovább kb 7-8 alkalomnál többször.
2018. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!