Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kell tennem hogy tudjak...

Mit kell tennem hogy tudjak játszani a Grand Theft Auto V-el?

Figyelt kérdés

Először is a játékot, karácsonyra kaptam, tehát megvett, a laptopon letöltöttem, de nem működött azaz elindult, és kb 2 percig amíg már játszottam közbe kikapcsolt a laptop. Ez miatt újra telepítettem. Úgy is letöltöttem és ugyan ez volt a hiba. Egy ismerősöm mondta azt hogy valószínű a laptop nem bírja el a játékot... [pedig amikor vettük azt mondták hogy viszonylag jól bírja a játékokat..] jó mondjuk kinek mi a "viszonylag..." vagy nem tudom.


Na mindegy, a rendes gépemen pedig kb 5 hónapig nem tudtam beállítani az internetet, ma kíváncsiságból bekapcsoltam, és saját maga a gép felhozta hogy csatlakozok-e rá, és persze..szóval most működik a gépem.


Gondolkodtam hogy ez se valami jó gép végül is, de 5 hónapja mióta nem engedett csatlakozni a wifi-re ez is újra lett telepítve. Szóval reménykedtem benne hogy itt engedi, le is töltöttem minden simán ment, DE!! : Mindig van egy "de", mikor megnyitottam a játékot, akkor ezt írta ki :


"Ez az alkalmazás nem fut az Ön gépén.

A számítógéphez való verzióról érdeklődjön a szoftver gyártójától."


Valahol Gyakori Kérdéseken itt olvastam, ugyan ebben a témában csak ott a The Sims 3 vagy 4 -nél akadt el valaki, és azt írták hogy töltse le a NET Framework 3.5-öt, és le is töltöttem hátha ezzel működne, de semmi.

[Bocsi ha kicsit most felhúzott szemöldökkel olvassátok, gondolom le esett de ha nem akkor elmondom hogy igen, nem sokat értek a géphez be kell vallanom..]


azt is olvastam, hogy esetleg a gépem 32 bites, és a játék 64-el működik. Valaki azt is írta hogy a gépbe lehet venni 64 bit-et [Windows 10-em van.] és, az lenne a kérdésem, hogy meg-e lehetne valahogy oldani hogy működjön a játék, mert lehet hülyeséget néztem, de azt olvastam hogy kb 20.000 ft körül lenne ha vennék 64 bit-et, és a játék is 15.000 volt, tehát értitek, azért 35 ezer azért még is 35 ezer. Ha esetleg ez lenne mindenképp a megoldás, akkor majd valamikor megveszem.



2017. dec. 30. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Megfelelő programokkal aktiválható a Windows, akkor nem fizetsz. Vagy pedig egyszerűen nem aktiválod, a Windows 10 már nem zárja ki a felhasználót, csupán elveszi a háttérképet és személyes testreszabást, illetve egy figyelmeztetést helyez el a képernyő alsó sarkában.


Ettől többet nem lehet az oldalon írni, mivel lényegében lopásról van szó. Ha vagy annyira tájékozott a letöltés világában hogy megtalálj egy aktivátort, és vagy annyira tapasztalt hogy tudj vírust eltávolítani ha esetleg káros programot találsz akkor egyedül is meg tudod csinálni, vagy kérd valaki segítségét.


Nekem tavasszal hoztak egy laptopot hogy aktiválja már rajta a Windowst, erre olyan aktivátorok érhetőek el a neten amik tele vannak pakolva malware vagy miner kártevőkkel, úgyhogy figyelni kell rá. Végül a régi 8-9 éves aktivátorral sikerült amit még "rendes" emberek csináltak.

2017. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:
Nem kell megint megvenned, sem hack -elned a Windowst. Ha van kulcsod 32-bithez, ugyan azon kiadás 64-bites változata is aktiválható vele.
2017. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!