Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok hangulatjeleke...

Miért nem tudok hangulatjeleket, meg sziveket stb. rakni instagramon?

Figyelt kérdés
Volt egy Nokia Lumia telefonom, azon tudtam ilyen jeleket berakni az instagramra, de aztán telefont váltottam, egy androidosra, Prestigio márkára, és azóta nem tudok hangulatjeleket, vagy egyéb más jelet rakni. Nem tudom mi befolyásolja ezt a dolgot, a márka, vagy az hogy android, bár azt nem hiszem, mert más meg tud rakni jeleket, szóval nem tudom. Már frissítettem is az alkalmazást, nem tudom hogy mit csináljak még, vagy mi a baj, segítsetek, köszönöm

2017. dec. 31. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Töltsd le a play áruházból a Gboard nevű billentyűzet appot, és használd azt. Annál már elő fognak bukkanni a keresett emojik.
2017. dec. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!