Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 1 hónapja vettem egy új...

Dudoma János kérdése:

1 hónapja vettem egy új Lenovo ideapad 320-as laptopot gyári win 10-el, kb naponta legalább egyszer használat közben újra indul. Mi okozhatja, a gép garanciális küldjem vissza?

Figyelt kérdés
2018. jan. 1. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én visszaküldeném, és akármi is okozhatja.

A napló megnézését úgygondolom hiába emlegetném.

2018. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam dettó ugyan ez volt. 1 hónapja van meg a gép, akkor napi szinten újraindult de teljesen váratlanul. Mivel nem volt időm visszavinni garancia miatt mert káosz volt a munkahelyemen, így megvártam vele a januárt. De karácsony óta semmi ilyet nem tapasztaltam pedig a gép ketyegett szinte 0-24 ben. prsze karácsony körül volt valami frissítés a win 10-nél, de nem tudom pontosan mi, és azóta jó. Nálam a hibanapló írta mi a gond, de nem értek annyira hozzá így megmutattam a jelentést egy hozzáértőnek aki kapásból mondta hogy hardveres gond van de mondta hogy szerinte a hozzá tartozó szoftver kergült meg és attól jön elő. Mondta hogy frissítsek, tudtam is, plusz a win 10 is csinált valamit, mert haver mondott valami olyat hogy valahogy december tájt volt a win 10 nek nagy frissítése amitől néhány gép hasonló tüneteket produkált.

Aztán kb karácsony óta semmi baja a gépnek. Azt tudom hogy 26-án volt egy utolsó spontán újraindulás és azzal befejeződött, és egészen mostanáig megy.

2018. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!