Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ingyenes Online FPS játékot...

Ingyenes Online FPS játékot keresek, WarRock helyett?

Figyelt kérdés

Körülbelül 13 éve kezdtem el WarRock-al játszani, de az utóbbi 9 éveben nem játszottam vele, csak pár napot és most, hogy megint szerettem volna, megszűnt.


Helyette keresek egy hasonló online FPS játékot. Találtam egy jót tegnap, de ott azt írták, hogy csapattársat is le lehet lőni. Nem emlékszem a nevére (mert sokfélét találtam), nem is lenne nagy gond, de lazábbat szeretnék, amiben erre nem kell figyelni. Meg nem is olyan stílusú mint pl. a Watch_Dogs, mert az nem fogott meg.


Most ez találtam, ami bemutató alapján megtetszett és hasonlít a WarRock-ra:

Blackshot

[link]


Eddig nem találtam rá, csak most, mire leírtam ezt, hogy elméletileg mégis van WarRock, csak ismét átvette más.

[link]


Kérdést azért meghagyom, hátha van még valakinek játékajánlata.


2018. jan. 1. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én most ezzel játszom:

Blacksquad:

[link]

A steamen egy csomó hasonló van, de ez tetszett nekem a legjobban eddig.

2018. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Végül sikerült játszani tegnap a WarRock-kal, csak már ötödszörre kezdem elölről (mindig átkerült más kiadóhoz, stb.), emiatt lehet nem folytatom, mert így már "unalmas".


Lehet kipróbálom amit linkeltél, bemutató alapján tetszik.

2018. jan. 2. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!