Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 akadozik (videó,...

Njoyme kérdése:

Windows 10 akadozik (videó, játék). Miért?

Figyelt kérdés

Váltottam Windows 7-ről Windows 10-re. Elindítottam rajta egy South Park részt az indavideo-n és akadozik a kép és a hang is. Illetve akadozik rajta egy játék is (PUBG) "very low" beállításon, pedig el kéne futnia rajta simán.


120 Mbit-es netem van.

A gépben van egy i5-ös proci, 16 Gb RAM, ATI Radeon R7 360-as 2 Gb-os videókártya.

A windows telepítése után feltettem rá a legfrissebb videókártya drivert.


Mi lehet a baj?



2018. jan. 2. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:

A vasnak bőven tudnia kéne mindent.

A videó driver környékén (régebbi) próbálj variálni.

2018. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

A windows 10-et hagyd. Eleve szar. Helyette inkább már win 8.1


Amúgy régebbi videokártya driver kell.

2018. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, megpróbáltam régebbi videókártya drivereket. Az utolsó ötöt letöltöttem és feltettem, de egyik sem működött. Persze mindig az új telepítése előtt az előzőt eltávolítottam a gépről. Úgy néz ki nem ez volt a baj. Van más ötlet?
2018. jan. 3. 08:03
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Nincs más ötlet, tedd vissza a win7,vagy 8.1-et. A win 10 úgy rossz ahogy van. Sajnos.
2018. jan. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezen a héten örökre itt hagyom ezt a fos Win10-t. 150 gigából már csak 103 giga szabad a C meghajtón a sók frissítés miatt. Nálam mindig tölt valamit a gépemre a Win10 de nem tudom mit, a frissítéseknél nem látom hogy frissülne, a nagybátyám gépét is jól el rontotta a frissítés nem működött a star menü se a értesítések sem , szerencse a frissítés meg oldotta, most meg még jobban be lassul neki proci miatt ki adott frissítés miatt.


Azt mondta unokaöcsém a Windows 8.1-él nem lehet át ugorni a termék kulcs. Igaz ez?

Erre gondolok: [link]


A Windows 7-él és a 10-él tudom lehet későbbre halasztani.

Én még sose használtam a Windows 8.1-t.

2018. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Win8.1-hez vannak ingyenes kulcsok, amikkel ugyanúgy 30 napig lehet használni a rendszert mint ha Win7-nél át lenne ugorva az a rész. Utána kell aktiválni.


Amúgy én is most tértem vissza Win7-re, 10-ről. A fő oka az volt, hogy szépen lassan elfogyott a tárhelyem. Mivel SSD-t használok így fontos az is, hogy mennyi az írott adatmennyiség. Win7-nél jelenleg napi átlag az 30GB, ez Win10-nél több mint 50GB volt. Nem tudom hogy mi okozza ezt, de vélhetően valami belső folyamat, mert ha csak bekapcsoltam a gépet és úgy ment 8 óráig hogy semmit nem indítottam el rajta, akkor is több mint 5GB-nyi adatírás történt.

2018. jan. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az SSD-ének nem tesz jót ez a sók írás. Én egy évben 3x újba kell raknom a Win10-t, és a pendrivenak a sem tesz jót, ha tovább így használnám 3 éven belül ki dobhatnám a pendrive-ot.
2018. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A gépembe 2db merevlemez van, a rendszernek 150 giga van meg adva, a másik merevlemez meg csak mentésnek és 20 percre van állítva hogy le kapcsolja magát, és néha fel pörög pedig nem is használtam a merevlemezt. Lehet a Win10-miatt van és elrontsa nekem a merevlemezeimet. Ha megszűnik a Win7 8.1 támogatása mit fogsz használni?

Szerintem a frissítések semmire nem jók.


Nem jó a frissítés semmire csak be lassítsa a gépet.

Vissza térek win7-re vagy 8.1-re, és ki kapcsolom az összes frissítést. Lehet csak szándékosan csinálják a belassítást (Mint az Appel-nél is hogy vegyen az ember új telefont), hogy vegyen az ember új procikat. Telefonon is minden frissítést ki kapcsoltam újba rakás után, és az óta semmi gond a telefonnak. Hogy lehet ez? Nincsenek frissítések telepítve. Ja frissítések csak tönkre teszik a rendszert. Nagyon sók szór újba kellet már raknom a teleont is a sók frissítés miatt, de meg untam, és ki kapcsoltam a frissítéseket és az óta semmi baja. Win10-n nem tudom ki kapcsolni a frissítéseket ezért frissült tegnap a proci miatt.

2018. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!