Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok olyan mmorpg (legalabb...

Dorothy000 kérdése:

Tudtok olyan mmorpg (legalabb szeru) jatekokat amit le lehet tölteni gyengebb laptopra pl?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnek van egy csomo játéka (pl nier automata, witcher, aot stb mmorpg-k) és kipróbáltam és nagyon tetszett... de neki ehez van egy hipermegaszuper gepe, szuper videokartyaval midennel (annyira nem ertek hozza nezzetek el nekem). viszont nekem csak egy kissebb laptopom van (lenovo yoga 300). mit lehet erre rakni amit elbir, de azert jo jatek? olyan ahol lehet fightolni, feladatokat teljesiteni, iylenek...

2018. jan. 2. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
WoW ...
2018. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg single RPG is megfelelne, ajánlom az Eschalon Book nevű játékot. Klasszikus stílusú RPG, old school grafikával, de szerintem nagyon jó kis játék. Az első rész ingyenes.
2018. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Notebook nem igazan jatekra van kitalalva. Talan valami bongeszos jatek. De rakereshetsz Steamen a Free to play jatekokra
2018. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Talán lol
2018. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!