Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olyan usb eszköz nevét keresem...

Olyan usb eszköz nevét keresem, melybe sim kártyát helyezve laptopon tudok internetezni (? ) Kíméljetek a google barátos hozzászólásokkal. Köszönöm ^^

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
T-Mobile Stick
2010. jún. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kártyától függ

mindengyiknek van saját

t-mobile: T mobile stick

Telenor(pannon):pannon stick

Djuce: Djuce stick

Vodafon: Vodafon stick

2010. jún. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

bocs

VODAFONE:VODAFONE STICK

2010. jún. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csak úgy nem érdemes venni boltban, mert drága, de valahol veszel mobil internetet, kapsz hozzá sticket. Általában ha előfizetsz akkor ingyen, de feltöltösel is kb 10-ért megkapod. Gondolom saját SIMedet akarod használni, ahhoz mindenképp kell mobilinternet csomag,akkor meg miért ne stickel fizetnél elő?
2010. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Valamint ezek már előre be vannak állítva az adott szolgáltatóhoz, nem kell evvel vesződni sem.
2010. jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én nem kíméllek: google a barátod
2010. jún. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

Igen saját kártyámat zeretném használni, mert van rajta internet előfiztés, eddig mindig telefont használtam modemként, de mostmár úgy tűnik megelégelte ezt a szerepet és sztrájkol.

Utolsó kommentelő igazán humoros.... : D

Köszönöm mégegyszer!

2010. jún. 5. 11:02
 8/8 A kérdező kommentje:
*szeretném
2010. jún. 5. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!