Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo Ideapad 510 billentyűze...

Lenovo Ideapad 510 billentyűzet kiosztás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég vettem egy új laptopot (lenovo ideapad 510),

idáig nagyon elégedett vagyok vele, egyedül amit furának találok az a billentyűzet kiosztás. Valamilyen okból kifolyólag a Shift billentyű helyére tették a felfelé mutató nyilat. Nem tudom, hogy ennek mi értelme volt, mert így sajnos elég sűrűn félrenyomok, pl. ha kérdőjelet vagy szmájlit, esetleg nagybetűt szeretnék írni az nem mindig jön össze.


Más is így van ezzel?

Idővel meg lehet ezt szokni?



2018. jan. 6. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek még valódiak, nem kinai gagyik, nekem G505-öm van, kiváló laptop. Nekem ott is vannak a nyilak, de a jobb oldalon a kisebbek is megvannak.
2018. jan. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én B590-ről váltottam, imádtam! Ezzel is nagyon kényelmes gépelni, egyedül a kiosztást nem értem miért így csinálták.
2018. jan. 6. 01:51
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


Teljesen logikátlannak tartom a felfele mutató nyíl és a space felcserélését! Mindegy majd megszokom. :)

2018. jan. 6. 01:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezt szoktam meg, előtte asztali gépem volt. Négy és fél éves lesz lassan, de nincsenek vele gondok (nem hurcolom sehová). Ha használt üzleti gépet veszel (ezt hurcolom magammal), pl. francia vagy belga billentyűzetes Thinkpadot, a matricázás ellenére is vannak olyan gombok, amelyikről nem tudod, mit rejtenek (F soron). Pl. nem találom a PrintScreent, használom a Képmetszőt. Meg lehet szokni.
2018. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!